| Taste | NATUR |
| Product code | AMAD75 |
| Type of packaging | Plastic container |
| Net quantity | 500g |
| Net quantity of drained fish | 325g |
| Storage temperature | +2 – +5°C |
| Expiry date | 6 months |
| Pieces per transparent container | 6 |
| EAN Code | 3859891895397 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo