| Taste | NATUR |
| Product code | AMAD75 |
| Type of packaging | Plastic container |
| Net quantity | 160g |
| Net quantity of drained fish | 100g |
| Storage temperature | +2 – +5°C |
| Expiry date | 12 months |
| Pieces per transparent container | 12 |
| EAN Code | 3859891895106 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo