| Taste | HERBAE, with Provencal herbs |
| Product code | AMHE1000 |
| Type of packaging | Plastic container |
| Net quantity | 1000g |
| Net quantity of drained fish | 650g |
| Storage temperature | +2 – +5°C |
| Expiry date | 6 months |
| Pieces per transparent container | 3 |
| EAN Code | 3859891895632 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo