| Vrsta embalaže | Plastična posodica |
| Neto količina | 100 g |
| Odcejena neto količina rib | 70 g |
| Hraniti na temperaturi | +2 do +5°C |
| Rok trajanja | 6 mesecev |
| Kosov v kartonu | 12 |
| Šifra | AMPMSC100 |
| EAN koda | 3859891895571 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo