| Okus | NATUR |
| Šifra izdelka | AMAD500 |
| Vrsta embalaže | Plastična banjica |
| Neto količina | 500 g |
| Odcejena neto količina rib | 325 g |
| Hraniti na temperaturi | +2 do +5°C |
| Rok trajanja | 6 mesecev |
| Kosov v kartonu | 6 |
| EAN koda | 3859891895397 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo