| Okus | NATUR |
| Šifra izdelka | AMAD160 |
| Vrsta embalaže | Plastična banjica |
| Neto količina | 160 g |
| Odcejena neto količina rib | 100 g |
| Hraniti na temperaturi | +2 do +5°C |
| Rok trajanja | 6 mesecev |
| Kosov v razstavni škatli | 12 |
| EAN koda | 3859891895106 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo