| Geschmackszusatz | NATUR |
| Produkt-Kennzeichen | AMAD75 |
| Verpackungsart | Plastikwanne |
| Nettomenge | 75g |
| Nettomenge abgetropfter Fisch | 45g |
| Verfallsdatum | +2 – +5°C |
| Rok trajanja | 6 Monate |
| Stück im Displaykartoni | 28 |
| EAN-Code | 3859891895069 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo