| Geschmackszusatz | NATUR |
| Produkt-Kennzeichen | AMAD500 |
| Verpackungsart | Plastikwanne |
| Nettomenge | 500g |
| Nettomenge abgetropfter Fisch | 325g |
| Verfallsdatum | +2 – +5°C |
| Rok trajanja | 6 Monate |
| Stück im Karton | 6 |
| EAN-Code | 3859891895397 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo