| Geschmackszusatz | NATUR |
| Produkt-Kennzeichen | AMAD160 |
| Verpackungsart | Plastikwanne |
| Nettomenge | 160g |
| Nettomenge abgetropfter Fisch | 100g |
| Verfallsdatum | +2 – +5°C |
| Rok trajanja | 6 Monate |
| Stück im Displaykartoni | 12 |
| EAN-Code | 3859891895106 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo