| Okus | NATUR |
| Šifra proizvoda | AMAD500 |
| Vrsta ambalaže | Plastična kadica |
| Neto količina | 500g |
| Neto ocijeđena količina ribe | 325g |
| Temperatura čuvanja | +2 – +5°C |
| Rok trajanja | 6 mjeseci |
| Komada u kartonu | 6 |
| EAN Kod | 3859891895397 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo