| Okus | ALLIUM, s češnjakom |
| Šifra proizvoda | AMAL1000 |
| Vrsta ambalaže | Plastična posudica |
| Neto količina | 1000g |
| Neto ocijeđena količina ribe | 700g |
| Temperatura čuvanja | +2 – +5°C |
| Rok trajanja | 6 mjeseci |
| Komada u display kutiji | 3 |
| EAN Kod | 3859891895618 |
Sufinancirano sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo